II Turniej Halowej Ligi Trampkarzy

II Turniej Halowej Ligi Trampkarzy

Dnia 17.12. 2017 (niedziela) na hali Widowiskowo-Sportowej w
Szczucinie odbył się drugi Turniej Halowej Ligi Trampkarzy (rocznik 2003 i młodsi) organizowanej przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Żabnie.
W turnieju udział wzięło 7 drużyn: LKS Wisła Szczucin, Dabrovia
Dabrowa Tarnowska, Polan Żabno, LZS Olesno, Brzoza Brzezówka, Strażak
Karsy i Ikar Odporyszów. Drużyny wystąpiły w składach:
Wisła: Antoni Bociek, Kordian Adamczyk, Jakub Balicki, Mateusz Bednarz,
Bartłomiej Chrabąszcz, Jakub Klara, Mateusz Kupiec, Paweł Łachut,
Bartosz Wróbel, Patryk Woliński, Jarosław Skiba, Daniel Korbaś, Jakub
Pisarczyk, Jakub Kaczkowski.
Trener: Tomasz Zieliński
Dąbrovia: Szymon Król, Kacper Mazurkiewicz, Kacper Dworak, Maciej
Zdarowski, Kacper Fido, Kacper Kaczówka, Jerzy Leżoń, Dawid Drąg,
Mikołaj Baca, Marcin Ryczek, Sebastian Dynak, Adrian Maziarz, Bartłomiej
Anuszewski, Konrad Wałaszek, Jakub Soja
Trener: Damian Liro
Polan: Kacper Jedynak, Kacper Magiera, Krzysztof Górka, Przemysław
Lasak, Tomasz Micek, Nikodem Marchwiany, Dawid Kantor, Szymon Radaczyński,
Miłosz Wróbel, Karol Motylski
Trener: Daniel Krzaczek
LZS Olesno: Szymon Gryz, Konrad Gryz, Patryk Węgiel, Kacper Jarzwiec,
Sebastian Sajdera, Michał Pszczoła, Andrzej Chmielowski, Nikodem
Patryjak, Hubert Słomka
Trener: Mirosław Panek
Brzoza Brzezówka: Jakub Bogacz, Szczepan Micek, Bartosz Kaczocha, Adrian
Filipski, Adrian Bogacz, Marek Skiba, Paweł Machnik, Krystian Bogacz,
Dariusz Frąc, Adam Łuszcz
Trener: Dominik Dobrowolski
Strażak Karsy: Krystian Starsiak, Łukasz Woziwoda, Konrad Wytrwał,
Bartosz Zając, Mateusz Starsiak, Paweł Kaczówka, Nikodem Świętek,
Damian Kaczmarczyk, Dawid Misiaszek, Kamil Grabiec, Paweł Marcinkowski,
Łukasz Boroń, Antoni Adamczyk, Konrad Zieliński
Trener: Jarosław Będkowski
Ikar Odporyszów: Paweł Sołtys, Oliwier Cygan, Krystian Tomaś, Hubert
Czerwieński, Hubert Kwapniewski, Piotr Warzała, Sergio Gurenko, Kacper
Kaczówka
Trener: Jacek Patoń
Wyniki:
LZS Olesno - Ikar Odporyszów 2-0
Brzoza - Polan 0-1
LZS Olesno - Strażak 1-1
Brzoza - Ikar 0-1
Polan - Strażak 0-1
Ikar - Wisła 0-2
Brzoza - LZS Olesno 4-1
Wisła - Dabrovia 1-2
Strażak - Brzoza 3-0
LZS Olesno - Polan 0-2
Wisła - Strażak 0-1
Dąbrovia - Ikar 5-0
Polan - Wisła 4-0
Brzoza - Dąbrovia 1-6
LZS Olesno - Dabrovia 1-1
Mecze trwały 15 minut. Zawody sędziował Paweł Łachut.
Do rozegrania został jeszcze trzeci turniej 7 stycznia w Żabnie.