Koncert Noworoczny w Szkole Podstawowej w Szczucinie

Imprezę otworzyła dyrektor szkoły Pani Beata Dzięgiel witając przybyłych gości: władze samorządowe, rodziny uczniów, pracowników szkoły i oczywiście wszystkich małych artystów, którzy brali udział w uroczystości.

Następnie została przestawiona prezentacja multimedialna ze wspomnieniami koncertów z poprzednich lat przygotowana przez przedstawicieli zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Szczucinie Panią Annę Kolano i Pana Marka Kupca.

Po oficjalnym wstępie rozpoczęła się najpiękniejsza część koncertu, czyli występ uczniów. Tym razem uczniowie przenieśli wszystkich uczestników w niebiańską atmosferę, motto koncertu brzmiało:„ w drodze do nieba”.

Występ bogaty był w różnorodne prezentacje artystyczne – Pani Ilona Mach przygotowała piękną, barwną i zróżnicowaną część wokalną, instrumentalną i taneczną, Pani Renata Domińczak opracowała ciekawy, nastrojowy scenariusz. Scenografię sali gimnastycznej, która tego wieczoru zamieniła się w wytworną salę teatralną przygotowały panie pracujące w świetlicy szkolnej: Pani Alicja Adamczyk i Pani Lucyna Liguz. Uroczystość nie miałaby właściwej oprawy, gdyby nie zaangażowanie pracowników szkoły.

Zebrani zachwyceni umiejętnościami pociech nagrodzili występ gromkimi owacjami.

Po trwającej blisko dwie godziny części artystycznej, goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który już tradycyjnie został przygotowany przez rodziców.