Płatne staże o praca dla Młodych!

 

PŁATNE STAŻE I PRACA DLA MŁODYCH!

Skorzystaj z płatnych staży i bezpłatnych szkoleń. Rozpocznij pracę!
Fundacja PROAKTYWNI ogłasza nabór do III edycji projektu "Młodzi proaktywni". Liczba miejsc w projekcie ograniczona.

 

Zapraszamy mieszkańców powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego ibrzeskiego do udziału
w projekcie „Młodzi proaktywni”. Nabór potrwa od 9 do 27 stycznia - tylko w tym czasie przyjmowane będą formularze aplikacyjne.
Udział w projekcie „Młodzi proaktywni” jest całkowicie
BEZPŁATNY.

 

 

Aplikuj już dziś!!! Co możesz zyskać????
Uczestnikom projektu oferujemy:

 

  • udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych

  • indywidualne doradztwo zawodowe

  • wsparcie ze strony specjalistów zawodowych

  • płatny staż zawodowy

  • wsparcie ze strony osobistego opiekuna

  • zwrot kosztów przejazdu na zajęcia i staże

  • dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

 

 

 


Jak aplikować?

 

Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl

 

w dniachod 9 do 27 stycznia 2017 r.

 

 

 

Nie zwlekaj i zgłoś swój udział!
Zrób pierwszy krok w kierunku kariery zawodowej.

 

 

 

Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne znajdują się na stronie internetowej projektu: mlodzi.fundacjaproaktywni.pl .

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 530 593 998, 530 693 296, e-mail: młodzi.proaktywni@fundacjaproaktywni.pl, oraz w Lokalnym Centrum Aktywności w Tarnowie, ul. Krakowska 11 a.

 

 

 

Udział w projekcie stanowi szansę na rozwój kariery zawodowej, zdobycie nowych kwalifikacji i podjęcie wymarzonej pracy. Większość firm rekrutujących stażystów, stwarza im możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu.

 

Od początku lutego 2016 roku udział w projekcie wzięło 51 osób. Prosiliśmy uczestników
o kilka słów skierowanych do tych, którzy wahają się, czy warto przystąpić do Projektu...

 

Poniżej przytaczamy ich wypowiedzi.

 

 

 

Udział w projekcie Młodzi proaktywni był strzałem w dziesiątkę. Dzięki uczestnictwu
w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych poznałam świetnych ludzi, którzy tak jak dostali się na upragnione staże w wybranych przez siebie branżach.

 

Szkolenia oraz warsztaty prowadzone są na najwyższym poziomie przez szerokie grono specjalistów, którzy pomogli nam uwierzyć w siebie i spróbować zawalczyć o pracę. W trakcie szkoleń jak i stażu zawsze mogłam zwrócić się o poradę do opiekuna stażu, który zawsze poświęcał mi tyle czasu ile potrzebowałam. Nie wahaj się zainwestować w siebie!

 

Szczerze polecam, Monika Załuska

 

 

 

O Fundacji Młodzi Proaktywni dowiedziałam się od znajomego, który uczestniczył w pierwszej edycji projektu. Słyszałam o Fundacji same plusy więc i ja postanowiłam wysłać zgłoszenie.

 

Telefon zwrotny otrzymałam jeszcze tego samego dnia i zaproponowano mi rozmowę rekrutacyjną. Wszystkie kolejne spotkania odbywały się w bardzo miłej atmosferze.

 

Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy jak i Kompetencji Pracowniczych dużo mnie nauczyły. Szczegółowo omówiono nam jak efektywnie poszukiwać pracy, jak pracować w grupie. Wszystkie poruszane tematy były ciekawe.

 

Aktualnie odbywam 3-ci miesiąc stażu, po którym mam gwarancję zatrudnienia. Jestem bardzo zadowolona z działania Fundacji. Panie pracujące w Biurze Projektu w Tarnowie są bardzo sympatyczne, zawsze służą pomocą i dobrą radą.

 

Wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad zgłoszeniem - zachęcam do udziału. Ten projekt naprawdę daje wiele możliwości. Staż, zatrudnienie czy otwarcie własnej działalności - można liczyć na duże wsparcie ze strony Fundacji. Każdemu szczerze polecam. Agnieszka Hebda

 

 

 

Chcę podzielić się swoim doświadczeniem ze współpracy z Fundacją PROAKTYWNI. Brałam udział w projekcie i teraz mam pracę swoich marzeń. Z wykształcenia jestem fryzjerką i takiej pracy też szukałam. Jednak moje ambicje są wyższe niż zwykła praca fryzjerki dlatego bardzo zależało mi na dostaniu się na staż do Pana Sebastiana Curyło który jest stylista, instruktorem i mistrzem w swoim fachu.

 

Najpierw miałam wykłady organizowane przez Fundację, które przygotowały mnie m.in. do pracy z klientem. Następnie dostałam się na 3 miesięczny staż do Pana Sebastiana , a będąc na stażu miałam organizowane szkolenia. Po stażu zostałam zatrudniona. Jak już wcześniej mówiłam zależało mi na tej pracy ze względu na to, że lubię wyzwania i w tej pracy się spełniam zawodowo. Poza pracą w salonie, jeżdżę na szkolenia, mam pokazy w których czeszę i stylizuję modelki, do tego jestem asystentką szefa podczas szkoleń które prowadzi.

 

Dobrze, że są takie projekty, w moim przypadku spełniły się moje marzenia. Jeśli ktoś zastanawia nad wzięciem udziału w projekcie stażowym nie ma nad czym, warto spróbować. Pozdrawiam Justyna Biskup

 

Po wzięciu udziału w zorganizowanym przez Fundacje Rozwoju Kompetencji
i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI projekcie "Młodzi Proaktywni" 1 edycji znalazłam pracę , którą poprzedzał 4 miesięczny staż. W czasie którego zdobyłam cenne dla mnie doświadczenie. Dzięki temu przedsięwzięciu zyskałam wiedzę na temat aktywnego poszukiwania pracy i kompetencji pracowniczych oraz odbyłam przygotowanie branżowo-produktywne. Zachęcam do udziału
w projekcie gdyż ukazuje wiele możliwości. Uczestnictwo w projekcie ma same zalety od pozytywnego podejścia organizatorów, wsparcia uczestników z ich strony, rozwoju i wskazania obszaru własnych zainteresowań, doradztwa zawodowego, zdobycia umiejętności, poznania nowych ludzi aż do osiągnięcia własnego, najważniejszego celu dla młodego człowieka jakim jest PRACA. Jestem zadowolona, że mogłam wziąć udział w tym projekcie i polecam wszystkim. Na pewno nie będziecie żałować, projekt godny polecenia :)
Patrycja Mika

 

 

Projekt „Młodzi Proaktywni” jest realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.