Wakacje dla dzieci z Gminy Szczucin

Grupa 20 dzieci z terenu gminy Szczucin w lipcu wypoczywała w Pucku.  Kolonia nad morzem, trwająca w dniach od 15 do 25 lipca 2016 r. miała bogaty i atrakcyjny program. Znalazły się w nim wycieczki do Gdyni, Sopotu, na półwysep Helski, rejs statkiem po otwartym morzu. Dużą atrakcją było zwiedzanie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich oraz Alei Gwiazd Sportu w Cetniewie. Miejsce, w którym dzieci przebywały, to znany ośrodek wypoczynkowy i kulturalny. Łagodny klimat, dużo słońca i jodu decydują o uzdrowiskowych właściwościach tego kurortu. Uczestnicy kolonii zażywali kąpieli wodnych, a także bawili się na festynach, koncertach, dyskotekach i ogniskach. Moc wrażeń była zagwarantowana! Czas spędzony wśród rówieśników przyniósł dzieciakom wiele wrażeń i radości.   
Wypoczynek, podobnie jak w poprzednich latach został sfinansowany ze środków Gminy Szczucin przeznaczonych na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
  Życzymy wszystkim dzieciom, aby wakacje upływały im miło, wesoło i aktywnie, a atrakcje przygotowane właśnie z myślą o nich przez  instytucje spełniły ich wymagania w najwyższym stopniu!